Odszkodowania powypadkowe opinie

Oferujemy możliwość sporządzenia psychologicznej opinii powypadkowej, określającej psychologiczne skutki doznanego urazu, bądź wypadku. Stwierdzone i potwierdzone badaniami szkody psychiczne i dysfunkcje mogą stanowić znaczący materiał dowodowy w procesie uzyskania odszkodowania.
Opinia psychologiczna pozwala na określenie specyfiki:

 • doznanych szkód psychicznych i emocjonalnych, będących skutkiem urazu psychicznego (nasilenie doświadczania lęku, wzmożone przeżywanie stresu)
 • wtórnych deficytów poznawczych powstałych w wyniku samego zdarzenia (wtórne zaburzenia pamięci, deficyty w zakresie koordynacji psychoruchowej, procesów uwagi, funkcji wzrokowo-przestrzennych)

Diagnoza powypadkowa obejmuje dwa spotkania, w trakcie pierwszego spotkania przeprowadzany jest wywiad psychologiczny, dzięki któremu możliwe jest określenie indywidualnej problematyki oraz wybór odpowiednich narzędzi diagnostycznych.
Istotnym elementem jest dostarczenie kserokopii dokumentacji medycznej np wyniku badań EEG, TK, RM).
Koszt badania oraz wydania opinii wg cennika.
 

Zapraszamy do rejestracji terminu wizyty ludzi cierpiących na urazy psychiczne po wypadku Tuchola to miejscowość, w której przeprowadzamy konsultacje oraz badania.

Czytaj więcej

Psychologiczne opinie po wypadku Tuchola

Pracownia Badań Psychologicznych ROAD zapewnia pomoc wykwalifikowanego psychologa osobom, które uczestniczyły w kolizji albo wypadku drogowym. Wystawiamy psychologiczne opinie po wypadku w oparciu o konsultację oraz szczegółowe badania diagnostyczne. Podczas diagnostyki wykorzystujemy sprawdzone metody kliniczne oraz testy psychologiczne.

Oferujemy wsparcie specjalisty osobom poszkodowanym. Urazy psychiczne po wypadku często mają poważne konsekwencje nie tylko u ludzi z uszkodzeniami ciała (włącznie z niepełnosprawnością). Lekceważone, mogą przerodzić się w trwały lęk przed poruszaniem się środkami lokomocji, problemy ze snem czy uporczywe wspomnienia zdarzenia.

Urazy psychiczne po wypadku Tuchola

Zapraszamy do umówienia się na wizytę tych, którzy zamierzają się ubiegać o odszkodowanie po wypadkach komunikacyjnych, od samochodowych, przez motocyklowe, po rowerowe czy na skuterze. Przyjmujemy pacjentów będących uczestnikami zdarzenia zarówno z pozycji kierowcy, jak i pasażera oraz pieszego.

Przygotowujemy rzetelne, wiarygodne psychologiczne opinie po wypadku na podstawie wywiadu oraz diagnostyki w kierunku reakcji na stres, depresji, stanów lękowych czy zespołu stresu pourazowego (PTSD). Opieramy się także na analizie i ocenie funkcjonowania poszkodowanego w obszarze prywatnym, zawodowym oraz społecznym.

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługą taką jak psychologiczne opinie po wypadku Tuchola to miasto, w którym spotykamy się z pacjentami w naszym gabinecie.

Kontakt

 • Pracownia Badań Psychologicznych ROAD
  Iwona Muzioł-Pollok
  ul. Nowodworskiego 25
  89-500 Tuchola
 •  
 • tel. 507-893-110
 •  
 •  
 • roadpbp@gmail.com
 •  

Oferta: psycholog Tuchola, psychotesty Tuchola, badania do pracy Tuchola, badania pracownika Tuchola, badania na wózki Tuchola, badania wysokościowe Tuchola, badania kierowcy Tuchola